MobileGo.sk kupóny, výpredaje, recenzie a zľavy.

Prečo kupovať mobilné telefóny cez www.mobilego.sk

  • Všetky
  • Obľúbené
  • Populárne
  • Najviac hodnotené
  • Expirované
Pridané k obľúbenýmOdobrané z obľúbených 1
Pridať na porovnanie
Puzdrá a obaly na mobil
Zľava
V ponuke má ma eshop MobileGo aj lacné obaly a púzdra a taktiež značkové púzdra vysokej kvality telefónov značky Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi, LG, Honor, Sony a ďalšie.
Pridané k obľúbenýmOdobrané z obľúbených 0
Pridať na porovnanie
Náhradné diely
Zľava
1 rok ago

Náhradné diely

Nahradne diely na znacky LG, Nokia  ,Huawei, Xiaomi , Sony, HTC, Lenovo , BlackBerry, MG
Pridané k obľúbenýmOdobrané z obľúbených 0
Pridať na porovnanie
MobileGo.sk – Doprava Zdarma
Zľavový kód
Už nikdy nezmeškáte žiadnu zľavu. Doprava Zdarma na Mobile.go
Doprava Zdarma
Kód netreba
Pridané k obľúbenýmOdobrané z obľúbených 1
Pridať na porovnanie
MobileGo.sk – Vyber si Tvoj mobil
Zľava
Mobilné telefóny z mobilego.sk sú z distribúcie EÚ
Jedinečnosť tohto produktu dosahujú nanočastice oxidu titaničitého, ktoré po aplikácii zmenia vlastnosti skleneného displeja a zvýšia jeho tvrdosť až na 9H. Spoločnosť MIDINET IT s.r.o., ktorá prevádzkuje e-shop mobilego.sk je výhradným distribútorom tekutého skla Kristall na Slovensku.

SMART HODINKY

Smart hodinky alebo Inteligentné hodinky sú čoraz viac vyhľadávané a pre mnohých ľudí sa stávajú praktickým pomocníkom počas bežných dní.

POUŽITÉ TELEFÓNY

Lacné iPhony v prémiovej kvalite môžete získať takmer za polovičnú cenu. Samozrejmostou je záruka ná mobilný telefón a ušetrené peniaze.

ochranne sklo

OCHRANNÉ SKLO

Ochrániť svoj mobilný telefón je pre mnohých používateľov prioritou. Práve ochranné sklo na mobil je základným pilierom toho, aby váš mobil odolával nárazom, úderom či pádom

Na základe ich použitia sa kategorizujú do jednotlivých tried. Ide o triedy A+, A, B, C. Popis tried je podrobne charakterizovaný na webovej stránke. Jeden z cieľov  mobilego.sk je okrem predaja mobilných telefónov a príslušenstva, poskytovať kvalitný záručný aj pozáručný servis. Reklamácie mobilných zariadení sú vybavované k najvyššej spokojnosti zákazníka. To znamená, že každá reklamácia sa riadi podľa prislúchajúceho zákona. Ďalšia prednosť spočíva v aktívnej komunikácii so zákazníkmi, či už formou mailov, telefonicky alebo prostredníctvom chatu na stránke mobilego.sk. A neposlednom rade ide o rýchlosť dodania zásielky do 24 hodín. Mobilné telefóny z mobilego.sk sú z distribúcie EÚ, či už ako nové, používané alebo repasované. Keďže je v záujme spoločnosti neustále zvyšovať kvalitu služieb predávaných produktov, sú ceny telefónov stanovené tak, aby si ich mohol dovoliť kúpiť každý vzhľadom na prislúchajúcu kategóriu mobilných telefónov. Vaše očakávania a komfort z využívania mobilných telefónov môžu uspokojiť aj zariadenia používané. Tým, že využijete kúpu používaného mobilného telefónu prispievate aj k ochrane životného prostredia. Cena, ktorú zaplatíte je v podstate nižšia ako za nový mobilný telefón a každý deň jeho obstarávacia cena klesá. Použitý tovar Vás tak finančne nezaťaží a dostanete k tomu aj 12 mesačnú záruku. Jednoducho povedané 2v1. Bežne si ľudia kupujú používané autá, nábytok, oblečenie, tak prečo nevyužiť aj túto možnosť nákupu a získať tak konečne mobilný telefón, o ktorom ste doteraz len snívali.   V súčasnej dobe spoločnosť MIDINET IT s.r.o. rozširuje svoje služby aj o možnosť spolupráce veľkoobchodu mobilných telefónov a príslušenstva. Víziou spoločnosti je expandovať aj na zahraničný trh. V najbližšej dobe bude prvým takýmto trhom – maďarský. Neskôr sa pridajú – český, rumunský a ostatné krajiny EÚ.  
Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0