Bazárové regály - kupóny, výpredaje, recenzie a zľavy.

Na e-shope Bazaroveregaly.sk si vyberiete z tisícov nových regálov za bazárové ceny už od 15 EUR! Bazárové regály za super ceny

  • Všetky
  • Obľúbené
  • Populárne
  • Najviac hodnotené
  • Expirované
Pridané k obľúbenýmOdobrané z obľúbených 1
Pridať na porovnanie
Bazárové regály  VÝPREDAJ !!!
Zľava
Časovo obmedzený výpredaj regálov v tejto kategórii! Niektoré regály sa kvôli sťahovaniu zlacnili až o -71%. Vyberte si!
Taktiež na zľavnené regály platí doprava ZDARMA od 299 EUR  s doručením do 24 hodín.
Pridané k obľúbenýmOdobrané z obľúbených 1
Pridať na porovnanie
-60%
Zľava
1 rok ago

Bazárové regály Akcne balenie

249.00  99.00  -60%
HIT: Regál celokovové Hard Steel (umývateľný) 1900×1000×500 6pol, celolakovaná, nosnosť 1200kg
Hľadáte kupóny, výpredaje a zľavy? Hľadáte nové regály, použité regály alebo bazarové regály? Na e-shope Bazaroveregaly.sk si vyberiete z tisícov nových regálov za bazárové ceny už od 15 EUR! Naviac s našimi kupónmi ušetríte Doručením do 24 hodín, na Bazárové regály si vyberiete. Na všetky regály je predĺžená záruka 5 rokov a pri väčšej objednávke dostanete dopravu zdarma. Všetky regály sú bezskrutkové a jednoducho sa montujú. Ak Vás zaujímajú typy regálov, naša ponuka  je obrovská. Kovové regály s drevotrieskovými policami alebo kovové regály s MDF policami je možné využiť ako v garáži, tak aj v sklade a v domácnosti. Nosnosť políc sa líši podľa regálov a začína sa od 175kg na policu, ale máme v ponuke aj také regály, pri ktorých je nosnosť police až 400kg. Skvelou vlastnosťou regálov je veľmi jednoduché, bezskrutkové skladanie vďaka ktorému budete mať všetky regály zložené za pár minút!
Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0